ban 20240505 vysl Ateam Police ban 20240505 vysl MD Buky ban 20240504 vysl muziB PoliceB ban 20240504 vysl SD NHK ban 20240504 vysl SZ Jicin ban 20240504 vysl MZ Upice
Police n. M. 5.5.24 - Jaroměř "A" v Polici nad Metují prohrála 5:1
Velichovky 5.5.24 - Mladší dorost zvítězil nad Mladými Buky/Tatranem Hostinné 2:1.
Jaroměř 4.5.24 - Jaroměřská rezerva podlehla doma polickému béčku 1:4
Jaroměř 4.5.24 - Starší dorost zvítězil nad Novým Hradcem Králové 1:0.
Jaroměř 4.5.24 - Starší žáci doma podlehli Jičínu 2:4
Jaroměř 4.5.24 - Mladší žáci prohráli se Spartou Úpice 3:4.

Novinky

Navždy nás opustil pan Radek Müller, čest jeho památce

V sobotu 4.5.2024 nás náhle opustil pan Radek Müller (50 let).

Dlouhé roky hájil barvy jaroměřského klubu, a díky němu v jeho fotbalových stopách pak u nás úspěšně kráčel i jeho syn Lukáš.

Děkujeme mu za všechno, co pro klub udělal – Fotbalový klub Jaroměř.

Radek Muller

Upřímnou soustrast zarmoucené rodině.

Pozvánka na zápas

Ve středu čeká Áčko dohrávka 17. kola v Libčanech.

Áčko v Polici nepřekvapilo a odjíždí s vysokou porážkou

25. kolo KP KHK - neděle 5.5.2024 od 17:00 - hřiště Police n.M.

Spartak Police n.M. - FK Jaroměř 5:1 (1:0)

Branky: 23. Fotr, 48. Fotr, 66. Fotr, 87. Lehkobyt, 89. Lehkobyt - 79. Gorol (p.k.)

Spartak Police nad Metují: Vlk - Routek (K), Durbin, Moravec, Fotr - Makarenko (80. Klapkovský), Lehkobyt, Havrda (72. Matějka), Franc (64. Spišák) - Camara, Gilian

FK Jaroměř: Červenka - Pohořálek, Podolník, Bajer, Prokš - Častvaj (51. Rezek), Gorol, Bano, Exnar Ma. (K), Rind - Exnar Mi.

Klimeš Karel - předseda oddílu Spartak Police n. M.: Opět před početnou návštěvou jsme odehráli partii podobnou z minulého týdne. Příležitosti v prvním poločase byly, ovšem skórovat se podařilo pouze jednou. Vstup do druhého dějství přinesl brzkou branku a to bylo klíčové pro dnešní výhru. Hosté proměněním pokutového kopu snížili, ovšem v závěru potvrzujeme zasloužené vítězství.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: S domácím týmem jsme drželi krok první poločas. Po změně stran jsme rychle inkasovali a tím bylo o osudu zápasu definitivně rozhodnuto.

Rozhodčí: Fryš, Haleš, Bečvář

DS: Mazura

ŽK: 1-0

Diváci: 420

KP mužů Sp. Police nad Metují - FK Jaroměř, 5.5.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.
Fotogalerie Miroslava Holuba zde.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

V souboji B týmů Jaroměř Polici podlehla

20. kolo OP - sobota 4.5.2024 od 17:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř B - Spartak Police nad Metují B 1:4 (0:2)

Branky: 51. Kudrnáč - 1., 15., 86. Rotter, 70. Kollert

FK Jaroměř B: Kramář M. - Horčička, Kudrnáč, Michálek, Kramář (78. Kuna) - Souček (35. Souček), Beran, Smetana, Kordina - Vach (74. Koller), Čenovský

Police B: Kriegler - Gregar, Čermák (71. Vlček), Maryška, Hečko, Kollert J. (84. Gavelek), Zemek, Hlaváček, Hampl, Kollert D., Rotter

Trenéři FK Jaroměř B:

ŽK: 80. Kudrnáč - 42. Čermák, 57. Zemek, 80. Kollert D., 82. Hampl

Rozhodčí: Prokeš - Martínek, Tokár

Diváků: 100

OP FK Jaroměř B - Spartak Police n. Mat., 4.5.2024, foto: Václav Mlejnek
Za Jaroměř skóroval jen Jiří Kudrnáč. Foto: Václav Mlejnek Fotogalerie k zápasu zde.

TVcom

Starší dorost zvládl souboj o první místo a porazil Nový Hradec Králové

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

25. kolo KP KHK - sobota 4.5.2024 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Nový HK 1:0 (1:0)

Branky: 17. Lebedinský

FK Jaroměř: Maurits - Dohnal, Lebedinský, Bělohlávek (82. Dubský), Potoček - Korityák, Skalický (C), Hemelík, Rezek - Libich, Kašpar (70. Pilc)

FC Nový HK: Špina - Pšenička, Málek, Kolín, Mádle (C) (68. Pultar), Moravčík (84. Šic), Vybíral, Novotný (68. Jakubec), Burda (81. Smetana), Kašpar, Mejzlík (46. Sedláček)

V Růžové ulici v Jaroměři se odehrál přímý souboj o první místo tabulky Krajského přeboru staršího dorostu, když dorazil dosavadní lídr tabulky - FC Nový Hradec Králové.

První poločas přinesl vyrovnaný průběh zápasu, kdy si oba týmy nic nedarovaly, ale hrálo se oboustranně férově. Domácí se ujali vedení po rohovém kopu a dorážce, kdy se nejlépe zorientoval Matěj Lebedinský a bombou pod břevno poslal domácí do důležitého vedení.

KP U19 FK Jaroměř - FC Nový HK, 4.5.2024, foto: Václav Mlejnek Dorážka Matěje Lebedinského do brány Nového Hradce Králové. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Druhý poločas byli herně lepším týmem hosté, ale domácí obrana pracovala dobře a dvě veliké šance vychytal i Saša v brance. Domácí naopak hrozili z rychlých protiútoků a navíc nastřelili i tyč a břevno.

Utkání se hrálo po celou dobu ve velmi slušném tempu, k čemuž přispěly oba týmy svým pojetím hry a nasazením, které odpovídalo očekávání zápasu. Ozdobou pak byla divácká návštěva na tento zápas i oba fanouškovské ,,kotle".

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Férový, korektní zápas s velkým nasazením obou týmů i šancemi na obou stranách. Dnes jsme do toho dali i tolik potřebné fotbalové srdce, které jsme v minulých zápasech postrádali a bereme s pokorou tři body. Velké díky našim úžasným fanouškům a Václavovi.

Rozhodčí: Martínek, Prokeš