Sport.pl

Aktualności

3 punkty na koncie

• autor: kolkaa, 2024-04-23 23:17

Do trzech razy sztuka i w trzeciej wiosennej kolejce w końcu zdobywamy komplet punktów wygrywając z Naftą Chorkówka 3:1 (2:1). Gole zdobywali: Patryk Lech (22 min. i 68 min.) oraz Kamil Paćkowski (35 min.)

Skład: Jastrzębski - Kisiołek, Giemza, Mosoń, Gydziak - Flejma (25, Paćkowski, 85, Szmist), Sieńko, Michalski, Wiklowski (75, Skiba) - Wrona (80, Smolik), Lech.

Lepiej mecz rozpoczęli goście z dużym animuszem czego efektem była bramka w 12 minucie po serii naszych błędów w obronie. Na szczęście za niespełna dziesięć minut doprowadziliśmy do wyrównania po uderzeniu Patryka Lecha, który stanął oko w oko z bramkarzem Nafty i umieścił piłkę w siatce. W 35 min. było już 2:1 dla nas gdy piłkę wrzucił w pole karne Lech i akcję w dobrym stylu zamknął głową Paćkowski, dla którego była to debiutancka bramka w barwach Jasiołki. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo skoncentrowani bo ostatnio regularnie traciliśmy gola zaraz po rozpoczęciu gry. W 68 min. zdobyliśmy trzeciego gola, gdy kilka dobrych metrów z piłką pobiegł Przemek Wrona, zagrał piłkę na trzeci metr gdzie na wślizgu obrońce Chorkówki wyprzedził Patryk Lech zdobywając swojego drugiego gola. Z pewnością tego dnia był w wyśmienitej dyspozycji i bez wątpienia zasłużył na miano zawodnika meczu. Ostatnie minuty należały do przyjezdnych, bo cofnęliśmy się do obrony, ale żaden ze strzałów nie znalazł drogi do siatki. Mecz zakończył się zwycięstwem 3:1, brawa dla całego zespołu za pozostawione zdrowie na boisku w tą mokra i zimną niedzielę!

3 punkty zostały w Lubatowej

• autor: kolkaa, 2024-04-17 15:19

XV kolejka nie okazała się szczęśliwa dla naszego zespołu. W spotkaniu wyjazdowym ulegliśmy wiceliderowi rozgrywek LKS Lubatowa 1:0 (0:0). Gola straciliśmy w 55 min. z rzutu karnego.

Skład: Jastrzębski - Kisiołek, Giemza, Mosoń, Paćkowski (65, Szmist) - Sieńko, Michalski, Lech, Bęben - Wrona (60, Smolik), Zuzak (46, Skiba).

Mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem. Dużo gry w środku pola z której niewiele wynikało. Silny wiatr wywiewał często piłkę poza pole gry na wąskim stadionie. Lepiej wyglądali gospodarze, ale nic z tego nie wynikało i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Warto zaznaczyć, że Lubatowa trafiła do siatki w 35 min., ale z pozycji spalonej i gol nie został uznany. Druga połowa zaczęła się dla nas tak samo źle jak w poprzedniej kolejce, bo od straty gola. W 55 min. napastnika miejscowych sfaulował nasz bramkarz Szymon Jastrzębski i sędzia podyktował jedenastkę. Jej pewnym egzekutorem okazał się Parylak. Na piętnaście minut przed końcem powinniśmy doprowadzić do remisu, ale silny strzał Smolika z rzutu wolnego uderzył w słupek. Do końca meczu nie mieliśmy klarownych okazji do wyrównania i przegrywamy 1:0. Punktów musimy szukać zatem w kolejnych meczach. Do usłyszenia i zobaczenia :)

Jasiołka - Guzikówka 1-2

• autor: kolkaa, 2024-04-08 10:45

We wczoraj rozegranym meczu XIV kolejki rozgrywek ulegliśmy Guzikówce Krosno 1:2 (1:0). Gola dla naszego zespołu zdobył Piotr Michalski w 29 minucie, najlepszy tego dnia zawodnik na boisku.

Skład Jasiołki: Jastrzębski - Kisiołek, Giemza, Mosoń, Paćkowski (46, Szmist) - Gydziak, Michalski, Wiklowski (85, Smoła), Lech - Zuzak, Skiba.

W pierwszej połowie byliśmy stroną minimalnie lepszą. Na prowadzenie wyprowadził nas Piotr Michalski uderzeniem głową  w 29 min. meczu. Za chwilę powinno być 2:0, ale Patryk Lech zmarnował sytuację sam na sam. Goście mogli tuz przed przerwa doprowadzić do wyrównania, ale fantastycznie w bramce zachował się Jastrzębski. Po zmianie stron to Guzikówka przeważała i w 56 min. wyrównał Kurowski, wprowadzony 3 minuty wcześniej... Z każdą minutą przewaga przyjezdnych rosła, ale nie mieli jakiś stuprocentowych sytuacji i wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Niestety, w pierwszej minucie doliczonego czasu gry straciliśmy bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego, który egzekwował Kuzianik, katastrofa. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zostawione zdrowie na boisku, kibicom za przybycie, a Guzikówce życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

XIV kolejka - inauguracja rundy wiosennej

• autor: kolkaa, 2024-04-06 23:01

W XIV kolejce rozgrywek na inaugurację rundy wiosennej zagramy na własnym stadionie z Guzikówką Krosno. Przeciwnicy w poprzedniej rundzie zgromadzili na swoim koncie 12 punktów i generalnie grali w kratkę. Ostatnie spotkanie pomiędzy naszymi zespołami zakończyło się naszą wygraną 4:0. Bylibyśmy bardzo zadowoleni, gdyby i tym razem udało nam się zdobyć komplet punktów.

Początek meczu - 7 kwietnia, w niedzielę o godz. 16:30 na stadionie w Świerzowej.

Sędziują: Zygmunt, Gruszka, Abram.