Schema nacompetitie
Bergentheim - RKSV Bornerbroek
De ontknoping in 4e klasse C
Overig nieuws
21 mei '24 | JO8-1 kampioen 4e fase! |
20 mei '24 | Stefan Veneman, na 20 jaar afscheid prestatievoetbal v.v. Bergentheim |
19 mei '24 | Dames 1 kampioen in de tweede klasse na overtuigende overwinning |
18 mei '24 | Spanning tot de laatste minuut in Lutten! |
15 mei '24 | Vacatures meisjes elftallen 2024/2025 |
13 mei '24 | Inleveren sleutels, clubcard & kleding |
13 mei '24 | Trainers ondertekenen contracten |
VOLGENDE WEDSTRIJD:
1 januari 1970 | 00:00
Agenda
Datum | Tijd | Activiteit |
---|---|---|
14 jun. '24 | 20:00 | Klaverjassen & Jokeren |
6 jul. '24 | 09:00 | Marathon Klaverjassen |
Bekijk alle agenda items |
Tussenstand TOTO
1 | Michel Plaggenmarsch | 365 |
2 | Bert Luisman | 340 |
3 | Jeroen Luisman | 325 |
4 | Hans Pullen | 310 |
Bekijk alle scores |
Wedstrijden
zaterdag 1 juni | |||
Achilles '12 JO17-3 | - | Bergentheim JO17-2 | 12:00 |
DVC Dedemsvaart 3 | - | Bergentheim 3 | 14:30 |
woensdag 5 juni | |||
DVC Dedemsvaart 3 (futsal) | - | Bergentheim 3 | 20:00 |
zaterdag 8 juni | |||
Quick '20 JO17-6 | - | Bergentheim JO17-2 | 12:45 |
woensdag 12 juni | |||
DVC Dedemsvaart 4 (futsal) | - | Bergentheim 3 | 20:00 |
zaterdag 25 mei | |
Bergentheim 1 - RKSV Bornerbroek 1 | 1 - 2 |
Bergentheim 6 - HHC Hardenberg 15 | 6 - 3 |
Bergentheim MO15-1 - Nieuwleusen SV MO15-1 | 0 - 1 |
Vilsteren JO15-1JM - Bergentheim JO15-1 | 6 - 7 |
woensdag 22 mei | |
Lemele MO15-1 - Bergentheim MO15-1 | 1 - 1 |
zaterdag 18 mei | |
Bergentheim 4 - SC Lutten 4 | 4 - 1 |
WVF VR2 - Bergentheim VR3 | 5 - 0 |
Bergentheim JO17-1 - DKB JO17-1 | 0 - 3 |
woensdag 15 mei | |
Bergentheim MO15-1 - WVF MO15-3 | 5 - 1 |
dinsdag 14 mei | |
Bergentheim JO17-1 - avc Heracles JO17-1 | 3 - 3 |
zaterdag 11 mei | |
Bergentheim VR1 - De Weide VR1 | 6 - 0 |
Nieuwleusen SV 4 - Bergentheim 3 | 1 - 1 |
Hulzense Boys JO17-1 - Bergentheim JO17-1 | 1 - 2 |
Bergentheim JO15-1 - Den Ham JO15-3 | 4 - 2 |
Standen
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim 4
Bergentheim 5
Bergentheim 6
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim VR1
Bergentheim VR2
Bergentheim VR3
Bergentheim VR25+1
Bergentheim MO17-1 (9-tal)
Bergentheim MO15-1
Bergentheim MO13-1
Bergentheim JO19-1
Bergentheim JO17-1
Bergentheim JO17-2
Bergentheim JO15-1
Bergentheim JO13-1
Bergentheim JO12-1
Bergentheim JO11-1
Bergentheim JO10-1
Bergentheim JO10-2
Bergentheim JO9-1
Bergentheim JO9-2JM
Bergentheim JO9-3
Bergentheim JO8-1
Bergentheim JO8-2
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim 4
Bergentheim 5
Bergentheim 6
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim VR1
Bergentheim VR2
Bergentheim VR3
Bergentheim VR25+1
Bergentheim MO17-1 (9-tal)
Bergentheim MO15-1
Bergentheim MO13-1
Bergentheim JO19-1
Bergentheim JO17-1
Bergentheim JO17-2
Bergentheim JO15-1
Bergentheim JO13-1
Bergentheim JO12-1
Bergentheim JO11-1
Bergentheim JO10-1
Bergentheim JO10-2
Bergentheim JO9-1
Bergentheim JO9-2JM
Bergentheim JO9-3
Bergentheim JO8-1
Bergentheim JO8-2
- 163766
- 163767
- 163768
- 163769
- 163770
- 163785
- 247737
- 296202
- 296118
- 175043
- 217480
- 347302
- 369058
- 271061
- 271062
- 271063
- 271045
- 271046
- 271047
- 271049
- 271051
- 328153
- 271053
- 329378
- 329379
- 271057
- 351621
- 339918
- 329380
- 338364
Bergentheim 1
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DES 1 | 15 | 3 | 8 | 57 | 48 |
2 | Bergentheim 1 | 14 | 5 | 7 | 52 | 47 |
3 | s.v. Rijssen 1 | 14 | 4 | 8 | 60 | 46 |
4 | Bruchterveld 1 | 13 | 5 | 8 | 49 | 44 |
5 | RKSV Bornerbroek 1 | 13 | 3 | 10 | 49 | 42 |
6 | Avereest 1 | 12 | 5 | 9 | 52 | 41 |
7 | Hardenberg '85 1 | 11 | 5 | 10 | 49 | 38 |
8 | Voorwaarts V. 1 | 10 | 7 | 9 | 46 | 37 |
9 | SC Lutten 1 | 11 | 4 | 11 | 51 | 37 |
10 | GFC 1 | 10 | 5 | 11 | 39 | 35 |
11 | Marienberg 1 | 9 | 5 | 12 | 47 | 32 |
12 | Kloosterhaar 1 | 9 | 3 | 14 | 33 | 30 |
13 | avc Heracles 1 | 9 | 2 | 15 | 37 | 29 |
14 | SP Daarle 1 | 3 | 2 | 21 | 29 | 11 |
Bergentheim 2
2e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Den Ham 2 | 14 | 3 | 1 | 37 | 45 |
2 | Nieuwleusen SV 2 | 13 | 3 | 2 | 49 | 42 |
3 | DVC Dedemsvaart 2 | 12 | 3 | 3 | 56 | 39 |
4 | Hardenberg '85 2 | 8 | 3 | 7 | 26 | 27 |
5 | DETO 3 | 8 | 1 | 9 | 42 | 25 |
6 | Bruchterveld 2 | 5 | 6 | 7 | 29 | 21 |
7 | F.C. Ommen 3 | 6 | 1 | 11 | 24 | 19 |
8 | Bergentheim 2 | 5 | 2 | 11 | 22 | 17 |
9 | HHC Hardenberg 3 | 3 | 2 | 13 | 21 | 11 |
10 | Marienberg 2 | 3 | 2 | 13 | 21 | 11 |
Bergentheim 3
5e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HHC Hardenberg 9 | 21 | 0 | 1 | 90 | 63 |
2 | DVC Dedemsvaart 3 | 17 | 1 | 3 | 71 | 52 |
3 | Bergentheim 3 | 14 | 2 | 5 | 53 | 44 |
4 | Nieuwleusen SV 4 | 10 | 1 | 11 | 63 | 31 |
5 | Daarlerveen 3 | 9 | 4 | 9 | 48 | 31 |
6 | DKB 2 | 8 | 4 | 10 | 51 | 28 |
7 | Gramsbergen 5 | 8 | 4 | 10 | 44 | 28 |
8 | F.C. Ommen 7 | 9 | 0 | 13 | 61 | 27 |
9 | Lemele 2 | 8 | 2 | 12 | 42 | 26 |
10 | HHC Hardenberg 10 | 7 | 3 | 12 | 38 | 24 |
11 | Den Ham 4 | 4 | 2 | 16 | 32 | 14 |
12 | Hardenberg '85 5 | 3 | 3 | 16 | 31 | 12 |
Bergentheim 4
6e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart 5 | 20 | 0 | 2 | 96 | 60 |
2 | Nieuwleusen SV 6 | 15 | 1 | 6 | 79 | 46 |
3 | ASC '62 6 | 14 | 3 | 5 | 69 | 45 |
4 | Gramsbergen 6 | 12 | 2 | 8 | 77 | 38 |
5 | EMMS 3 | 11 | 3 | 8 | 56 | 36 |
6 | Avereest 3 | 11 | 3 | 8 | 58 | 36 |
7 | Bruchterveld 3 | 9 | 3 | 10 | 51 | 30 |
8 | Bergentheim 4 | 8 | 4 | 10 | 42 | 28 |
9 | F.C. Ommen 10 | 7 | 3 | 12 | 45 | 24 |
10 | DKB 3 | 7 | 1 | 14 | 35 | 22 |
11 | SC Lutten 4 | 4 | 2 | 16 | 34 | 14 |
12 | HHC Hardenberg 11 | 0 | 3 | 19 | 15 | 3 |
Bergentheim 5
6e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Voorwaarts V. 4 | 19 | 0 | 3 | 81 | 57 |
2 | Den Ham 8 | 13 | 2 | 6 | 56 | 41 |
3 | Vroomshoopse Boys 6 | 12 | 4 | 6 | 56 | 40 |
4 | HHC Hardenberg 16 | 12 | 3 | 7 | 64 | 39 |
5 | DOS '37 9 | 10 | 3 | 8 | 55 | 33 |
6 | Kloosterhaar 3 | 9 | 4 | 9 | 46 | 31 |
7 | Daarlerveen 4 | 9 | 3 | 9 | 44 | 30 |
8 | Bergentheim 5 | 8 | 4 | 10 | 46 | 28 |
9 | Marienberg 3 | 8 | 4 | 10 | 31 | 28 |
10 | Sportlust Vroomshoop 2 | 6 | 4 | 11 | 48 | 22 |
11 | DETO 9 | 4 | 3 | 15 | 39 | 15 |
12 | SVV '56 4 | 1 | 4 | 17 | 28 | 7 |
Bergentheim 6
6e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Lutten 3 | 18 | 2 | 0 | 126 | 56 |
2 | Bruchterveld 4 | 14 | 2 | 4 | 67 | 44 |
3 | Gramsbergen 7 | 11 | 1 | 8 | 62 | 34 |
4 | DVC Dedemsvaart 7 | 10 | 1 | 9 | 61 | 31 |
5 | DVC Dedemsvaart 6 | 6 | 8 | 5 | 32 | 26 |
6 | Bergentheim 6 | 8 | 2 | 10 | 43 | 26 |
7 | HHC Hardenberg 15 | 7 | 4 | 9 | 53 | 25 |
8 | HHC Hardenberg 14 | 7 | 4 | 9 | 44 | 25 |
9 | Marienberg 4 | 5 | 2 | 13 | 41 | 17 |
10 | F.C. Ommen 11 | 4 | 3 | 12 | 30 | 15 |
11 | Hardenberg '85 6 | 3 | 3 | 14 | 31 | 12 |
Bergentheim 1
3e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart 2 (futsal) | 16 | 2 | 2 | 149 | 50 |
2 | HHC Hardenberg 2 | 15 | 4 | 3 | 154 | 49 |
3 | Gramsbergen 4 | 12 | 2 | 8 | 133 | 38 |
4 | Gramsbergen 2 | 11 | 4 | 7 | 158 | 37 |
5 | HHC Hardenberg 4 | 11 | 3 | 8 | 131 | 36 |
6 | ZVO/De Herberg 1 | 11 | 1 | 10 | 94 | 34 |
7 | ZVO/De Herberg 2 | 10 | 1 | 10 | 112 | 31 |
8 | Bergentheim 1 | 9 | 1 | 12 | 109 | 28 |
9 | Gramsbergen 3 | 7 | 1 | 13 | 108 | 22 |
10 | Bruchterveld 1 | 5 | 4 | 12 | 77 | 19 |
11 | HHC Hardenberg 3 | 5 | 0 | 16 | 67 | 15 |
12 | HHC Hardenberg 5 | 4 | 1 | 15 | 73 | 13 |
Bergentheim 2
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZVO/De Herberg 4 | 18 | 1 | 2 | 155 | 55 |
2 | Bergentheim 2 | 17 | 2 | 3 | 128 | 53 |
3 | DVC Dedemsvaart 4 (futsal) | 14 | 3 | 4 | 116 | 45 |
4 | EMMS 1 | 14 | 1 | 7 | 137 | 43 |
5 | Marienberg 2 | 12 | 2 | 7 | 94 | 38 |
6 | Dalfsen 2 | 12 | 2 | 8 | 137 | 38 |
7 | Gramsbergen 5 | 8 | 2 | 12 | 122 | 26 |
8 | HHC Hardenberg 9 | 8 | 1 | 13 | 84 | 25 |
9 | DVC Dedemsvaart 3 (futsal) | 6 | 3 | 12 | 63 | 21 |
10 | Marienberg 1 | 6 | 2 | 14 | 83 | 20 |
11 | DVC Dedemsvaart 5 (futsal) | 3 | 1 | 18 | 73 | 10 |
12 | Bergentheim 3 | 1 | 0 | 19 | 41 | 3 |
Bergentheim 3
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZVO/De Herberg 4 | 18 | 1 | 2 | 155 | 55 |
2 | Bergentheim 2 | 17 | 2 | 3 | 128 | 53 |
3 | DVC Dedemsvaart 4 (futsal) | 14 | 3 | 4 | 116 | 45 |
4 | EMMS 1 | 14 | 1 | 7 | 137 | 43 |
5 | Marienberg 2 | 12 | 2 | 7 | 94 | 38 |
6 | Dalfsen 2 | 12 | 2 | 8 | 137 | 38 |
7 | Gramsbergen 5 | 8 | 2 | 12 | 122 | 26 |
8 | HHC Hardenberg 9 | 8 | 1 | 13 | 84 | 25 |
9 | DVC Dedemsvaart 3 (futsal) | 6 | 3 | 12 | 63 | 21 |
10 | Marienberg 1 | 6 | 2 | 14 | 83 | 20 |
11 | DVC Dedemsvaart 5 (futsal) | 3 | 1 | 18 | 73 | 10 |
12 | Bergentheim 3 | 1 | 0 | 19 | 41 | 3 |
Bergentheim VR1
2e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergentheim VR1 | 16 | 2 | 2 | 64 | 50 |
2 | ZAC VR1 | 15 | 3 | 2 | 87 | 48 |
3 | HHC Hardenberg VR1 | 13 | 3 | 4 | 58 | 42 |
4 | Gramsbergen VR1 | 9 | 2 | 9 | 40 | 29 |
5 | SC Genemuiden VR1 | 8 | 3 | 9 | 50 | 27 |
6 | De Weide VR1 | 8 | 2 | 10 | 53 | 26 |
7 | Vitesse'63 VR1 | 7 | 3 | 10 | 44 | 24 |
8 | Blauw Wit '66 VR1 | 6 | 4 | 10 | 40 | 22 |
9 | SVO De Zweef/ DES VR1 | 7 | 0 | 13 | 42 | 21 |
10 | Pesse VR1 | 4 | 4 | 12 | 22 | 16 |
11 | Quick '20 VR1 | 3 | 2 | 15 | 25 | 11 |
Bergentheim VR2
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | F.C. Ommen VR2 | 15 | 4 | 1 | 76 | 49 |
2 | Marienberg VR1 | 15 | 1 | 4 | 64 | 46 |
3 | Avereest VR1 | 13 | 4 | 3 | 75 | 43 |
4 | DVC Dedemsvaart VR1 | 12 | 3 | 5 | 57 | 39 |
5 | Bergentheim VR2 | 12 | 2 | 6 | 53 | 38 |
6 | Gramsbergen VR2 | 9 | 3 | 8 | 42 | 30 |
7 | HHC Hardenberg VR3 | 9 | 1 | 10 | 41 | 28 |
8 | IJVV VR3 | 6 | 2 | 12 | 28 | 20 |
9 | Hardenberg '85 VR1 | 2 | 3 | 15 | 21 | 9 |
10 | Hulzense Boys VR2 | 2 | 2 | 16 | 21 | 8 |
11 | SVO De Zweef/ DES VR2 | 2 | 1 | 17 | 13 | 7 |
Bergentheim VR3
5e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASC '62 VR2 | 18 | 2 | 0 | 78 | 56 |
2 | ST: EMMS/SC Lutten VR1 | 15 | 2 | 3 | 69 | 47 |
3 | USV VR1 | 12 | 4 | 3 | 69 | 40 |
4 | WVF VR2 | 10 | 4 | 6 | 59 | 34 |
5 | Nieuwleusen SV VR2 | 9 | 4 | 7 | 44 | 31 |
6 | HHC Hardenberg VR4 | 7 | 3 | 10 | 23 | 24 |
7 | Berkum VR3 | 6 | 4 | 9 | 49 | 22 |
8 | F.C. Ommen VR3 | 6 | 2 | 12 | 29 | 20 |
9 | Marienberg VR2 | 5 | 1 | 13 | 30 | 16 |
10 | Bergentheim VR3 | 4 | 1 | 15 | 18 | 13 |
11 | Gramsbergen VR3 | 2 | 1 | 16 | 19 | 7 |
Bergentheim VR25+1
Poule Midweeks
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heino VR25+1 | 7 | 0 | 0 | 54 | 21 |
2 | Raalte VR25+2 | 4 | 0 | 1 | 39 | 12 |
3 | SVV '56 VR25+1 | 3 | 2 | 2 | 17 | 11 |
4 | Bergentheim VR25+1 | 3 | 1 | 1 | 12 | 10 |
5 | SJO VCHW VR25+1 | 2 | 0 | 4 | 9 | 6 |
6 | Kloosterhaar VR25+1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 4 |
7 | Heino VR25+2 | 1 | 0 | 5 | 9 | 3 |
8 | EMMS VR25+1 | 1 | 0 | 6 | 17 | 3 |
Bergentheim MO17-1 (9-tal)
2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 | 5 | 0 | 1 | 31 | 15 |
2 | Vroomshoopse Boys MO17-1 | 4 | 1 | 1 | 24 | 13 |
3 | Bergentheim MO17-1 (9-tal) | 4 | 0 | 2 | 24 | 12 |
4 | Den Ham MO17-1 | 2 | 1 | 3 | 12 | 7 |
5 | Bruchterveld MO17-1 | 2 | 0 | 4 | 10 | 6 |
6 | DVC Dedemsvaart MO17-1 | 2 | 0 | 4 | 15 | 6 |
7 | HHC Hardenberg MO17-2 (9-tal) | 1 | 0 | 5 | 11 | 3 |
Bergentheim MO15-1
2e klasse (2e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart MO15-1 | 6 | 0 | 0 | 26 | 18 |
2 | SVO Wierden MO15-2 | 4 | 0 | 2 | 24 | 12 |
3 | Hardenberg '85 MO15-1 | 4 | 0 | 3 | 25 | 12 |
4 | DOS '37 MO15-1 | 3 | 1 | 2 | 20 | 10 |
5 | DETO MO15-1 | 3 | 0 | 4 | 21 | 9 |
6 | Bergentheim MO15-1 | 2 | 0 | 5 | 11 | 6 |
7 | Lemele MO15-1 | 1 | 1 | 4 | 12 | 4 |
8 | Vroomshoopse Boys MO15-1 | 1 | 0 | 4 | 9 | 3 |
Bergentheim MO13-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 6 | 0 | 0 | 100 | 18 |
2 | EMOS MO13-1 | 5 | 0 | 1 | 33 | 15 |
3 | avc Heracles MO13-1 | 4 | 0 | 2 | 35 | 12 |
4 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 2 | 0 | 3 | 24 | 6 |
5 | Bergentheim MO13-1 | 2 | 0 | 4 | 10 | 6 |
6 | FC Eibergen MO13-1 (9-tal) | 1 | 0 | 4 | 9 | 3 |
7 | Oranje Nassau MO13-2 (9-tal) | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Bergentheim JO19-1
1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | avc Heracles JO19-1 | 6 | 0 | 1 | 31 | 18 |
2 | DOS '37 JO19-1 | 4 | 1 | 2 | 16 | 13 |
3 | Gramsbergen JO19-1 | 4 | 0 | 3 | 18 | 12 |
4 | Juventa '12 JO19-1 | 3 | 2 | 2 | 11 | 11 |
5 | Bergentheim JO19-1 | 3 | 1 | 3 | 25 | 10 |
6 | De Esch JO19-1 | 3 | 0 | 4 | 21 | 9 |
7 | UD W. JO19-1 | 2 | 1 | 4 | 11 | 7 |
8 | SV De Lutte JO19-1 | 0 | 1 | 6 | 9 | 1 |
Bergentheim JO17-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DKB JO17-1 | 6 | 0 | 0 | 36 | 18 |
2 | Gramsbergen JO17-1 | 3 | 2 | 1 | 23 | 11 |
3 | Bergentheim JO17-1 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 |
4 | Berkum JO17-2 | 2 | 1 | 3 | 15 | 7 |
5 | SJO FC Dalfsen JO17-2 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 |
6 | F.C. Ommen JO17-2 | 1 | 1 | 4 | 11 | 4 |
7 | Heino JO17-2 | 0 | 3 | 3 | 9 | 3 |
Bergentheim JO17-2
4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwleusen SV JO17-2 | 6 | 0 | 1 | 41 | 18 |
2 | HHC Hardenberg JO17-4 | 4 | 1 | 2 | 21 | 13 |
3 | Vilsteren JO17-1JM | 4 | 1 | 2 | 22 | 13 |
4 | USV JO17-1 | 4 | 1 | 2 | 21 | 13 |
5 | F.C. Ommen JO17-3 | 3 | 0 | 4 | 24 | 9 |
6 | JCLE JO17-1 | 3 | 0 | 4 | 24 | 9 |
7 | Gramsbergen JO17-2 | 2 | 1 | 4 | 16 | 7 |
8 | Bergentheim JO17-2 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Bergentheim JO15-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 | 6 | 0 | 0 | 47 | 18 |
2 | DKB JO15-1 | 3 | 1 | 2 | 18 | 10 |
3 | VMC JO15-1JM | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 |
4 | Hardenberg '85 JO15-1 | 3 | 0 | 3 | 28 | 9 |
5 | HHC Hardenberg JO15-2 | 3 | 0 | 3 | 17 | 9 |
6 | Vroomshoopse Boys JO15-2 | 2 | 0 | 4 | 16 | 6 |
7 | Bergentheim JO15-1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Bergentheim JO13-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DKB JO13-1 | 6 | 0 | 1 | 42 | 18 |
2 | Bergentheim JO13-1 | 6 | 0 | 1 | 37 | 18 |
3 | Gramsbergen JO13-1JM | 6 | 0 | 1 | 35 | 18 |
4 | Voorwaarts V. JO13-1 | 3 | 1 | 3 | 23 | 10 |
5 | Vroomshoopse Boys JO13-2 | 3 | 0 | 4 | 24 | 9 |
6 | Marienberg JO13-1JM | 1 | 2 | 4 | 19 | 5 |
7 | HHC Hardenberg JO13-2JM | 0 | 2 | 5 | 17 | 2 |
8 | DVC Dedemsvaart JO13-2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 1 |
Bergentheim JO12-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruchterveld JO12-1 | 7 | 0 | 0 | 73 | 21 |
2 | HHC Hardenberg JO12-2 JM | 5 | 0 | 1 | 45 | 15 |
3 | Hardenberg '85 JO12-1JM | 4 | 1 | 2 | 59 | 13 |
4 | Bergentheim JO12-1 | 3 | 1 | 2 | 31 | 10 |
5 | JCLE JO12-1 | 2 | 1 | 4 | 29 | 7 |
6 | Hardenberg '85 JO12-2JM | 1 | 0 | 3 | 7 | 3 |
7 | DVC Dedemsvaart JO12-2 | 1 | 0 | 5 | 10 | 3 |
8 | Gramsbergen JO12-2JM | 0 | 1 | 6 | 16 | 1 |
Bergentheim JO11-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart JO11-1 | 6 | 0 | 1 | 61 | 18 |
2 | Lemelerveld JO11-1 | 6 | 0 | 1 | 51 | 18 |
3 | Bergentheim JO11-1 | 5 | 1 | 1 | 38 | 16 |
4 | Gramsbergen JO11-1 | 4 | 1 | 2 | 39 | 13 |
5 | Lemelerveld JO11-2 | 2 | 1 | 4 | 31 | 7 |
6 | Hardenberg '85 JO11-1JM | 2 | 1 | 4 | 24 | 7 |
7 | HHC Hardenberg JO11-2 | 1 | 0 | 6 | 15 | 3 |
8 | F.C. Ommen JO11-3 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 |
Bergentheim JO10-1
4e klasse (3e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO10-2
4e klasse (3e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO9-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO9-2JM
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO9-3
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO8-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO8-2
5e klasse (2e fase)
W | G | V | D | P |
---|